Almanya'nın Yeni Nesil Mobilya ve Dekorasyon Dergisi | Media LTD

Almanya'nın Yeni Nesil Mobilya ve Dekorasyon Dergisi | Media LTDAlmanya'nın Yeni Nesil Mobilya ve Dekorasyon Dergisi | Media LTD

“Nasıl Bir Ekonomi” gazetesinin 17.01.2023 sayısında verdiği ayrıntılı bir habere göre, Almanya’nın yeni tedarik zinciri yasası Türk firmaları için geniş fırsatlar doğuracaktır. Haberin ayrıntısına alttaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

Gelişmiş ve güçlü bir pazar durumundaki Almanya’da, iyi planlanmış reklam ve tanıtım kampanyaları Türk firmalarının başarı sağlamasının bir kolu olarak önce çıkmaktadır.

Şirketimiz Media Ltd., Almanya’nın reklam mecraları konusunda uzman bir kuruluş olarak, çok uzun yıllardır tv., yazılı basın, dijital ve açık hava reklamları alanında Türk firmalarına hizmet vermektedir.

Alman reklam ve tanıtım medyası konusunda Media Ltd.’i arayabilir, doğrudan bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Havayolu Reklamcılığı İle Hedefinize Ulaşın | Media LTD

Havayolu Reklamcılığı İle Hedefinize Ulaşın | Media LTD

Havayolu Reklamcılığı Havayolu taşımacılığı, hızlı ve güvenli olması nedeniyle gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Küresel olarak çok ciddi bir yolcu hacmine sahip olan havacılıkta, reklamlar da bu yönüyle öne çıkıyor. Havayolu reklam modelleri, küresel ölçekte öne çıkmak isteyen markalar için doğru alternatifler haline geldi.

Whatsapp