Biz Kimiz ?
Biz Kimiz ?
 

Biz Kimiz ?

 

 

Yurtdışı Reklamlarınız İçin Dünya Medyası 

 

Yurtdışı pazarlara açılan Türk firmaları, markaları ve kurumları her geçen gün artan ölçüde tanıtıma ihtiyaç duymaktadır. Dolayısıyla ülkemizde yurtdışı reklam mecralarına yönelik ilgi ve bilgi gereksinimi de bu ölçüde artmaktadır. Yurtdışı pazarlarda tanıtımdan bahsedildiğinde elbette ki bu konu oldukça geniş bir strateji bilgisi ve uzmanlık gerektirmektedir. 

Günümüzde hızla değişen ve gelişen medya dünyasında, tek bir ülkenin farklı reklam mecralarına ya da farklı pek çok ülkedeki çok çeşitli reklam mecralarına ulaşmak aynı şekilde önem kazanıyor. 

Media Ltd. işte tam da bu noktada bilgi, deneyim ve hizmetlerini reklam verenlere sunuyor. Media Ltd. hizmetlerini sadece markalarla sınırlamadan “reklam veren” kavramını en geniş anlamıyla düşünerek müşterileri ile birlikte Türk reklam ajanslarına ve medya ajanslarına hizmet vermekten de mutluluk duyuyor.   

Media Ltd., Asya, Avrupa, Amerika ve Arap ülkelerine yönelik bölgesel yayınların yanı sıra, pek çok ülkenin ulusal ve yerel medyasına da erişen çok güçlü bir yayın ağına sahiptir: ABD., Almanya, Fransa, Japonya, Rusya, Hindistan, Japonya, Singapur, Çin, Hong Kong, Malezya, Vietnam, Kuzey Afrika, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri bunlardan sadece birkaç örnektir.

Tüm dünyada etkin ve saygın pek çok uluslararası medyaya erişmek için de Media Ltd. tek temas noktasıdır.

Media Ltd., reklam verenin taleplerine göre; haber, iş ve ekonomi, gezi ve turizm, kadın ve moda, yiyecek-içecek, dekorasyon, sanat yayınları gibi hedef kitle odaklı; veya tercih edilen medya türüne göre televizyon, yazılı basın, radyo, açık hava veya dijital mecralar odaklı olarak hizmet vermektedir. Sonuçta güçlü ve etkileyici bir medya paketini takdim etmek Media Ltd.’in uzmanlık alanıdır. 

Media Ltd. farklı hizmet alanlarıyla da Türk reklam verenlerin hizmetinde yer almaktadır.

TV Sponsorluk ve Ürün Yerleştirme

Farklı sponsorluk ve ürün yerleştirme etkinlikleriyle birlikte, Media Ltd. hizmetlerini klasik reklamın ötesine taşımıştır.

Dış Pazarlara Yönelik Özel Etkinlikler

Uluslarararası medya grupları ile işbirliği halinde gerçekleştirilen etkinlikler ufuk açıcı olmaktadır.

Özel Sayılar

Media Ltd.’in etkinlikleri, sadece klasik reklam çalışmalarıyla sınırlı olmayıp, çeşitli yayınlarda içerik üretilmesi konusunda da uzmandır.

Whatsapp